Inzerce

Protože inzertních serverů zaměřených nejen na pivní suvenýry jsou u nás již mraky a v zakládání nějakého dalšího tak nějak nevidíme smysl, v této sekci naleznete pouze inzeráty našich členů, a to zejména na prodej či výměnu jejich sběratelských přebytků. Pokud však máte i vy, čtenáři našich webových stránek, nějaký ten pivně-sběratelský materiál, jehož byste se rádi zbavili, můžete zkusit oslovit přímo jednotlivce, kteří dané sbírají (viz Seznam členů), příp. se nám ozvěte mailem či zavolejte a my se již postaráme o to, aby se vaše nabídka dostala na správná místa.


Marek Kamlar

K výměně za jiný pivní suvenýr/jiné pivní suvenýry (co všechno sbírám, zjistíte odsudnabízím plastové tácky hanušovického pivovaru z r. 1974 a dvě papírové cedule Hanácké pivo akciového pivovaru v Olomouci z dob první republiky (vel. 34 x 14 cm, výrobce: Kosař Karel Brno XII.).

PT-Hanusovice_z-roku-1974_plastoveCedule_Hanacke-pivo

K výměně či prodeji nabízím tyto pivní sklenice / půllitry (akt. 2. 6. 2017).


Be Sociable, Share!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>